Další vrhy koťat neplánujeme.

 

 

 

Pokud máte o kotě z naší chovatelské stanice zájem, přečtěte si prosím následující řádky.

Chovatelská stanice


Chovatelská stanice „Charmed Cats“ je registrována v ČSCH (Český svaz chovatelů). Český svaz chovatelů je členem mezinárodní organizace chovatelů koček FIFe.

 

O koťátku, jeho prodeji, stravě a vzájemném kontaktu


Pokud budete mít o sibiřské koťátko z naší chovatelské stanice zájem, napište něco o sobě, co očekáváte od koťátka, atd. velmi ráda odpovím na všechny vaše dotazy.
Koťátka nabízím jak do chovu, tak na tzv. „mazlíka“. Kotě mazlík má nižší kupní cenu, podmínkou je jeho pozdější kastrace, cca v roce věku. Koťátka z mé chovatelské stanice odcházejí do nových domovů nejdříve ve 13 týdnech věku. Všechna koťátka mají vystaven průkaz původu.
Koťátka jsou vždy před odchodem do nového domova řádně naočkovaná a odčervená, plně socializovaná, zvyklá na pestrou stravu (granule Royal Canin, Trainer, Mastery..., konzervy např. Cosma, Gourmed gold, přemražené maso-kuřecí prsíčka a hovězí, smetanu, Tatru mléko, také vitaminové pasty atd.), naučená používat kočičí záchod s hrudkujícím stelivem a zvyklá používat škrabadlo. Koťátka jsou u nás hýčkána a je jim věnována maximální péče a pozornost. Jsem ráda, když koťátko získá páníčka, se kterým se bude v novém domově cítit co nejlépe. Koťátka jsou určena do domu či bytu, nikoliv k volnému pohybu venku.
Jsem ráda, když s novými majiteli našich koťat zůstanu i později v kontaktu a občas dostanu nějakou zprávu a fotku.

 

Vysvětlení pojmů v informačních tabulkách vrhů koťat


Volné:   Koťátko je volné a nabízeno novému majiteli, na koťátko nebyla složena finanční záloha
Rezervované:   Koťátko je rezervováno pro nového majitele, na koťátko byla složena nevratná finanční záloha a byla sepsána rezervační smlouva. Budoucí majitel koťátka má tímto zaručeno, že s ním bude následně podepsána kupní smlouva a koťátko již nebude nabízeno dalším zájemcům.
Prodané:   Koťátko je prodáno, byla zaplacena plná kupní cena a podepsána kupní smlouva.

 
 
 
 
 
 
 
 
dolni lista sibirska